بستر نرم‌افزاری مدیریت محتوا برای برنـدبُـردهای کاریزُر

با بستر مدیریت تبلیغات محیطی کاریزُر، در هر لحظه، تبلیغات و پیام‌رسانی برندتان را در کنترل داشته باشید.
این بستر نرم‌افزاری به شما کمک می‌کند تا محتوای تصویری (ویدیو، گرافیک‌های تبلیغاتی ایستا و پویا و ...) را بر اساس زمان و مکان، و متناسب با موقعیت فیزیکی نمایشگر تنظیم و بهینه کنید.
تک تک نمایشگرهایی که در اختیار شبکه‌ی تبلیغی و اطلاع‌رسانی شماست می‌تواند به صورت منفرد و مجزا، محتوای مشخص شده را پخش کند.

به خط مقدم نوآوری خوش آمدید! در شرکت آتی ارتباطات ژی، ما به معرفی پلتفرم با فناوری پیشرفته خود که چشم انداز فناوری تبلیغات را تغییر می دهد، افتخار می کنیم. ما با محصول دانش بنیان خود با نام تجاری کاریزُر، به عنوان چراغی از تعالی ایستاده ایم و رویکردی انقلابی برای ارتباطات بصری و تبلیغات ارائه در قالب یک رسانه جدید را ارائه می دهیم. پلتفرم ما به دلیل ویژگی‌های پیشگامانه، نوآوری و تأثیر بر اکوسیستم تبلیغات، مفتخر به دریافت تائیدیه دانش بنیان شده است.

1- فناوری پیشرفته: پلتفرم ما از آخرین پیشرفت‌های فناوری برای ارائه راه‌حل‌های پیشرفته استفاده می‌کند و تضمین می‌کند که در خط مقدم چشم‌انداز تابلوهای دیجیتال باقی بمانید.
2- یکپارچه سازی: چه یک کسب و کار کوچک یا یک شرکت بزرگ، پلت فرم ما به طور یکپارچه با سیستم های موجود شما ادغام می شود و تجربه ای بدون دردسر را ارائه می دهد.
3- سفارشی سازی و انعطاف پذیری: پلتفرم ما را متناسب با نیازهای منحصر به فرد شما بسازید. با یک رابط کاربر پسند، شما این قدرت را دارید که به راحتی محتوا و برنامه ها را سفارشی کنید.
4- مقیاس پذیری: شبکه تبلیغات دیجیتال خود را بدون زحمت رشد دهید. پلتفرم ما برای پاسخگویی به تقاضاهای در حال تحول کسب و کار شما، انعطاف پذیری و آینده نگری را تضمین می کند.

چرا کاریزُر را انتخاب کنید؟

1- فناوری نوین: پلتفرم ما یک پلتفرم دانش بنیان است که و تعهد ما به ارائه راه حل های بی نظیر را نشان می دهد.
2- تخصص صنعت: با حمایت تیمی از متخصصان باتجربه، شرکت آتی ارتباطات ژی، تجربه و تخصص فراوانی را روی میز به ارمغان می آورد و اطمینان حاصل می کند که نیازهای کامل اکوسیستم تبلیغات را با دقت برآورده می شود.
3- نوآوری مستمر: ما وقف این هستیم که جلوتر از منحنی باشیم. با پیشرفت تکنولوژی، ما نیز پیشرفت می کنیم. تعهد ما به نوآوری مستمر تضمین می کند که شما همیشه به آخرین پیشرفت ها در این زمینه دسترسی دارید.

تجربه خود در صنعت تبلیغات را با همکاری شرکت آتی ارتباطات ژی و رسانه کاریزُر و بدون نیاز به سرمایه‌گذاری و یا هر گونه دغدغه اجرایی ارتقا دهید. چه به دنبال افزایش تعامل با مشتری، ساده سازی ارتباطات یا بیان یک بیانیه جسورانه باشید، پلت فرم با فناوری پیشرفته ما در کنار شبکه همکاران ما، کاتالیزور موفقیت شما است.