سؤالات متداول

برندبُرد چیست؟
برندبُرد یک رسانه جدید در صنعت تبلیغات است که در حالت کلی به نمایشگرهای دیجیتال کنترل شونده از یک مرکز کنترل اطلاق می‌شود. هر چند ظاهر این نمایشگرها بسیار شبیه به نمایشگرهای سنتی است ولی تفاوت‌های زیادی با این نمایشگرها دارد.
کاریزُر چیست؟
کاریزُر عنوانی است که برای برندبُردهای شرکت آتی ارتباطات ژی انتخاب شده است. ما در کاریزُر، محتوای پویا را بر روی برندبُردهای اختصاصی نصب شده متعلق به خود در مکان‌های تجاری و متناسب با شرایط این نقاط نمایش می‌دهیم. این رسانه کسب‌وکارها را قادر می‌سازد تا محصولات و خدمات خود را بر روی این برندبُردها تبلیغ کنند و نیز با توجه به شرایط قیمتی پیشنهادی ما در کاریزُر، امکان تبلیغ موثر برای کلیه کسب و کارهای محلی و کوچک نیز وجود دارد.
کاریزُر چگونه کار می‌کند؟
ما در کاریزُر، یک اکوسیستم جامع برای تبلیغات متشکل از صاحبان مکان‌های تجاری، تولیدکنندگان محتوای تبلیغاتی و تبلیغ‌دهندگان به همراه کلیه زیرساخت‌های فنی و اجرایی مورد نیاز برای این موضوع طراحی و اجرا کرده‌ایم. شرکت آتی ارتباطات ژی، با نصب و راه‌اندازی برندبُردهای خود در مکان‌های تجاری و اتصال آن به پلتفرم دانش بنیان و اختصاصی خود، امکان اشتراک‌گذاری زمانی و مکانی آنها را فراهم می‌آورد. سپس این زمان‌ها از طریق پلتفرم دیجیتال فروش خود در اختیار شرکت‌های ثالث (آژانس‌های تبلیغاتی) و یا به صورت مستقیم در اختیار کسب و کارهایی که نیاز به رسانه برای تبلیغات خود دارند، می‌گذارد. کلیه عملیات یاد شده با سرمایه‌گذاری مستقیم شرکت انجام می‌شود و درآمد حاصل از فروش فضاهای تبلیغاتی، با اکوسیستم تسهیم می‌گردد.
چگونه می‌توانید شریک کاریزُر شوید؟
اگر صاحب موقعیت مکانی، آژانس تبلیغاتی یا ارائه دهنده محتوا هستید، می‌توانید با تماس با ما از طریق وب سایت یا ایمیل ما، شریک کاریزُر شوید. ما همیشه به دنبال شرکای جدید برای گسترش شبکه خود هستیم.
مزیت داشتن کاریزُر در مکان تجاری شما چیست؟
حضور این رسانه در مکان‌های تجاری حداقل چهار مزیت اصلی برای ایشان فراهم می‌آورد:
- تغییر چهره فروشگاه به حالت مدرن (نصب کاریزُر در محل تجاری موجب می‌شود که شکل محل کسب، مدرن‌تر شده و جذابیت بصری بیشتری پیدا کند)
- افزایش فروش (کالایی در کاریزُر نمایش داده می‌شوند که در محل تجاری موجود هستند و لذا فروش کالا در آن محل افزایش می‌یابد)
- پخش محتوای اختصاصی کسب و کار بدون ایجاد سربار اجرایی (با توجه به اینکه کلیه سربارهای نصب، راه‌اندازی و اجرای کاریزُر در محل‌های تجاری بر عهده شرکت آتی ارتباطات ژی است، صاحبان محل‌های تجاری می‌توانند محتوای اختصاصی خود (به طور مثال پروموشن‌ها) را بر روی نمایشگرها به نمایش بگذارند)
- کسب درآمد جدید (شرکت آتی ارتباطات ژی، بخشی از درآمد حاصل از فروش فضاهای تبلیغاتی و نیز بخشی از درآمد حاصل از جذب فرصت‌های تبلیغاتی را با بخش‌های مختلف اکوسیستم از جمله صاحبان مکان‌های تجاری به اشتراک می‌گذارد).
هزینه نصب برندبُرد کاریزُر در مکان شما چقدر است؟
نصب و راه‌اندازی برندبُردهای کاریزُر در مکان‌های تجاری به صورت رایگان انجام می‌شود و بابت هیچ بخشی از سیستم، هیچ هزینه‌ای از صاحبان مکان گرفته نمی‌شود.
چگونه می‌توانم تبلیغات خود را در برندبُردهای کاریزُر نمایش دهم؟
با استفاده از سیستم مدیریت نرم افزار اختصاصی شرکت آتی ارتباطات ژی، برندها می‌توانند تبلیغات خود را بر روی برندبُردهای دیجیتال کاریزُر مورد نظر خود نمایش دهند. این کار از دو طریق فراهم است:
- استفاده از پلتفرم فروش آنلاین فضاهای تبلیغاتی کاریزُر (با نام تجاری ادورچی)
- سفارش به صورت مستقیم از طریق شرکت آتی ارتباطات ژی
هزینه تبلیغات در برندبُرد کاریزُر چقدر است؟
هزینه تبلیغات بر روی برندبُردهای کاریزُر به سه موضوع تعداد برندبُرد مورد نظر، زمان پخش محتوا و تعداد تکرار پخش محتوا وابسته است. این هزینه‌ به گونه‌ای تعیین شده است که برای کلیه کسب و کارهای محلی کاملا عادلانه و منطقی باشد. علاوه بر این موضوع، بسته‌های حمایتی مختلفی در کاریزُر برای شرکت‌های کوچک طراحی شده است که برای اطلاع از آنها می‌توانید با شرکت تماس بگیرید.
آیا به عنوان آژانس تبلیغاتی می‌توانم برندبُرد کاریزُر را در بسته‌های تبلیغاتی خود قرار دهم؟
بله، آژانس‌های تبلیغاتی می‌توانند کاریزُر را در بسته‌های تبلیغاتی خود بگنجانند. علاوه بر آژانس‌های تبلیغاتی، ما در کاریزُر به دنبال ایجاد فرصت‌های جدید برای کل اکوسیستم هستیم و لذا پیشنهادهای جذابی برای کلیه فعالین این حوزه داریم. اگر در اکوسیستم تبلیغات و اطلاع‌رسانی فعال هستید، با ما در ارتباط باشید.
آیا می‌توانم برای کاریزُر محتوا ارائه دهم؟
ما در کاریزُر، تولید محتوا انجام نمی‌دهیم و این فعالیت را به شبکه همکاران خود واگذار می‌کنیم ولی خود را متعهد به حمایت از کسب و کارهای محلی و نیز مسئول در قبال فعالیت‌های اجتماعی می‌دانیم. به همین سبب، همواره بخشی از فضای برندبُردهای کاریزُر به موضوعات حمایتی اختصاص داده می‌شود که اگر محتوایی در این خصوص دارید، می‌توانید آنرا در اختیار کاریزُر قرار بدهید که بر روی برندبُردهای دیجیتال پخش گردد.
علاوه بر این موضوع، اگر فعالیت تولید محتوای حرفه‌ای دارید، با پیوستن به شبکه تولیدکنندگان محتوای کاریزُر، می‌توانید خود را در معرض دید صاحبان کسب و کاری قرار بدهید که نیاز به تولید محتوا برای کسب و کار خود دارند.

در مواجهه با بازار

پشت‌تان هستیـم.

مرکز پشتیبـانـی کاریـزُر

...

info@karizor.ir ...

...

... (0098 21) 91 01 02 30

...

...تهران، تهران، اتوبان صیاد شیرازی، خیابان شهید فخری زاده، خیابان گلزار جنوبی، کارخانه نوآوری های وی